بهترین سایت های افزایش کیفیت عکس

امروزه یکی از مشکلات رایج در طراحی و هر حوضه ای، نبود عکس های با کیفیت می باشد! ما امروز در این مقاله برای شما بهترین سایت های افزایش کیفیت عکس را به طور کامل معرفی و توضیح خواهیم داد. یک عکس با کیفیت، بنرهای شما را تا 90% زیبا تر می سازد! پس در انتخاب عکس برای بنر دقت داشته باشید و اگر عکس با کیفیت ندارید، با سایت های زیر می توانید عکس های مورد نظر خود را به حداکثر کیفیت برسانید.

همچنین شما می توانید برای ثبت سفارش ” طراحی بنر گیف ” از آرمان دیزاین روی لینک کلیک کنید.

سایت افزایش کیفی عکس

سایت های افزایش کیفیت عکس بسیار زیاد اند! اما ما در این مقاله برای شما گلچینی از بهترین سایت ها برای بالا بردن کیفیت تصاویر را معرفی خواهیم کرد. برخی از این سایت ها عبارتند از:

1- HitPaw Photo Enhancer

در صدر ین لیست، سایت HitPaw وجود دارد! این سایت به کمک هوش مصنوعی برای کاهش تاری عکس و بزرگ نمایی تصاویر بدون کم شدن کیفیت تصویر کمک می کند. این سایت از نظر تمامی کارشناسان، بهترین سایت برای بالا بردن کیفیت عکس می باشد.

HitPow تاری عکس‌ ها را به صورت حرفه ‌ای برطرف می ‌کند و مدل ‌های هوش مصنوعی آن در افزایش کیفیت عکس کمک تان می ‌کنند. این پلتفرم حتی فناوری برای زنده کردن عکس ‌های قدیمی دارد. هوش مصنوعی از مدلی استفاده می ‌کند که چهره شما را بی ‌عیب و تصاویر سیاه و سفید را رنگی و عکس ‌های قدیمی تان را با یک کلیک زنده می ‌کند.

مدل نویز گیر آن با فناوری قدرتمند کاهش نویز هوش مصنوعی می ‌تواند به طور خودکار نویز را از تصاویری که ISO بالا و نور کمی دارند، حذف کند و تصویر کارتونی را هم واضح ‌تر نشان دهد. ساده‌ ترین روش، استفاده از مدل جنرال برای بهبود تصاویر صحنه واقعی مثل مناظر و ساختمان ‌ها است. این ویژگی هوش مصنوعی همچنین می ‌تواند کیفیت تصاویر را ارتقا دهد طوری که حیوانات یا گل‌ ها شفاف ‌تر شوند.

برخی از ویژگی ‌های اصلی HitPaw عبارتند از:

 • بهترین تقویت ‌کننده کیفیت عکس هوش مصنوعی موجود برای ویندوز و مک است.
 • افزایش خودکار کیفیت و وضوح تصویر را با یک کلیک و فوری انجام می ‌دهد.
 • به راحتی تصاویر را از تاری در می ‌آورد و نویز آن ها را حذف می‌ کند.
 • بدون افت کیفیت، تصاویر را بزرگ می ‌کند و ارتقا می ‌دهد.

2- AVC Labs

این سایت یکی دیگر از سایت های بسیبار معتبر و فوق العاده برای بالا بردن کیفیت عکس می باشد. شما با استفاده از این سایت می توانید کیفیت عکس های خود را بسیار بالا ببرید.

AVCLabs یک ارتقا دهنده تصویر اختصاصی است که از یادگیری عمیق برای ارتقای وضوح تصویر تا 400٪ و بهبود جزئیات و همین طور حذف عیوب و فشردگی عکس ‌ها استفاده می‌ کند. میلیون ‌ها تصویر پرتره، حیات وحش ، انیمه، مناظر، معماری و موارد دیگر به این برنامه داده شده است. این ویژگی به شما امکان می ‌دهد تا وضوح تصاویر مختلف را به طور طبیعی با حفظ جزئیات دقیق بالا ببرید.

این ابزار ویژگی حذف نویز هوشمند دارد که می ‌تواند به طور خودکار نویز را از عکس‌ هایی که اصطلاحا دانه‌ دانه هستند، حذف کند و کیفیت را نیز افزایش دهد.

مدل Face Refinement هوش مصنوعی به طور خاص برای بهبود عکاسی پرتره، ساخته شده است بدون این که نگرانی بابت پیچیدگی فرآیند ویرایش به وجود بیاورد. با استفاده از هوش مصنوعی، می‌ توانید با یک کلیک رنگ پوست را اصلاح کنید، لکه‌ ها را از بین ببرید یا اجزایی مثل چشم ‌ها و لب ‌ها را بهتر کنید تا پرتره‌ های باکیفیت و خیره ‌کننده ‌ای حاصل شود.

برخی از ویژگی‌ های اصلی در AVC Labs عبارتند از:

 • وضوح عکس را با سوپر رزولوشن بیشتر می ‌کند.
 • کیفیت عکس هارا 4 برابر بیشتر می کند.
 • با حذف نویز و دانه‌ های ظاهر شده در عکس، تاری آن ها را برطرف می ‌کند.
 • ابزار روتوش چهره‌ای دارد که با کمک هوش مصنوعی به زیباتر کردن پرتره‌ ها و سلفی ‌ها کمک می ‌کند.
 • AI Photo Colorizer عکس ‌های سیاه و سفید را به صورت طبیعی به رنگی تبدیل می‌ کند.
 • AI Color Calibration مشکل رنگ عکس‌ ها را برطرف می ‌کند.
 • AI BG Removal پس‌ زمینه عکس را بر‌می‌دارد و شفاف می ‌کند.

3- Icons8

یکی دیگر از سایت های افزایش کیفیت عکس سایت آیکونز8 می باشد. این سایت کمک می کند تا شما کیفیت عکس های خود را چند برابر کنید.

Icons8، یک ابزار ارتقاء دهنده کیفیت تصویر است که به کمک الگوریتم‌ های هوش مصنوعی کار می ‌کند. شما می ‌توانید از این سایت برای ارتقاء کیفیت تصاویر آنلاین به صورت رایگان استفاده کنید. این ابزار که به یادگیری ماشینی متکی است، شما را قادر می ‌سازد تا کیفیت یک تصویر را 2 یا 4 برابر بدون این که کیفیت تان افت کند، بالا ببرید.

Icons8 همچنین یک ابزار عالی برای رفع خودکار عیوب تصاویر هنگام افزایش وضوح تصویر است. تنها کاری که برای ارتقاء تصویر باید انجام دهید این است که آن را بکشید و در سایت رها کنید، چند ثانیه صبر کنید تا به صورت خودکار ارتقا یابد و سپس تصویر ذخیره ‌شده را دانلود کنید.

شما می ‌توانید از Icons8 برای انجام کار های مثل واضح کردن عکس، کاهش نویز و ارتقاء کیفیت از طریق فرآیندی کاملا خودکار استفاده کنید. مجموعه داده اولیه پلتفرم شامل 5 میلیون تصویر است که به طور مداوم تعداد بیشتری به آن ها اضافه می ‌شود. تصاویر ارتقا یافته ذخیره می ‌شوند و شما می ‌توانید تاریخچه را مشاهده و عکس‌ های بزرگ ‌شده را بدون استفاده بیش از حد از قدرت پردازنده گرافیکی مجددا دانلود کنید. هیچ یک از تصاویر ارتقا یافته شما برای یادگیری ماشینی استفاده و به اشتراک گذاشته نمی‌ شوند و نمایش داده نخواهند شد.

برخی از ویژگی ‌های اصلی Icons8 عبارتند از:

 • ارتقاء کیفیت تصویر رایگان است.
 • تا 4 برابر قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر دارد.
 • از تصحیح عیوب خودکار برخوردار است.
 • امکان مشاهده تاریخچه و دانلود مجدد عکس ‌های بزرگ ‌شده را فراهم می ‌کند.

4- Deep Image AI

سایت های افزایش کیفیت عکس یکی دیگر از گزینه‌ های عالی برای ابزار ارتقاء تصویر هوش مصنوعی ، Deep Image AI است که با هر دو سیستم عامل ویندوز و مک سازگار است. Deep Image AI به گونه ‌ای طراحی شده است که به راحتی می ‌توان تصاویر را به صورت آنلاین ارتقا داد. شما می ‌توانید به راحتی عکس‌ ها را در موبایل هم ادیت کنید.

توجه به این نکته لازم است که این پلتفرم، اندازه یک تصویر ارتقایافته را به 5000×5000 پیکسل یا 25 مگاپیکسل محدود می ‌کند. این محدودیت برای کاربران عضو شده و عضو نشده در سایت وجود دارد.

کار با Deep Image AI آسان است. فقط باید به سایت بروید، یک تصویر را آپلود و ارتقاء کیفیت تصویر را شروع کنید. این سایت برای استفاده از ویژگی ‌های ارتقاء کیفیت تصویر که منجر به طبیعی ‌تر شدن عکس‌ ها می‌ شود، به الگوریتم ‌های هوش مصنوعی پیشرفته متکی است. این ابزار همچنین دارای یک رابط برنامه ‌نویسی نرم‌افزار است که ممکن است برای توسعه‌ دهندگان مفید باشد زیرا به شما امکان می ‌دهد تا ابزار ارتقاء کیفیت تصویر را با پروژه‌ های کدنویسی ‌تان ادغام کنید.

برخی از ویژگی ‌های اصلی Deep Image AI عبارتند از:

 • از API برای توسعه‌ دهندگان پشتیبانی می ‌کند.
 • حالت ویرایش گروهی دارد.
 • از هوش مصنوعی برای پیش ‌بینی حالت تصویر استفاده می‌کند.
 • محدودیت 25 مگاپیکسلی برای تصاویر ارتقا یافته دارد.
آرمان طاهرافشار
آرمان طاهرافشار
سلام من آرمان طاهرافشار هستم. متولد پنجم آذر ماه 1384 و از سن 14 سالگی وارد حوزه فتوشاپ و طراحی سایت شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در این مقاله می‌خوانید:

مقالات مرتبط