تلگرام مارکتینگ چیست؟

تلگرام مارکتینگ چیست؟

تلگرام مارکتینگ چیست؟ تلگرام مارکتینگ (Telegram Marketing)، همان روش بازاریابی در پیام رسان تلگرام می باشد. برای یادگیری مطالب بیشتر این مقاله را دنبال کنید.

در نسل امروزی، رسانه ها و شبکه های اجتماعی، حضور بسیار فعال و پر طرفداری در دنیای مارکتینگ دارند. تلگرام از جمله پیام رسان هایی می باشد که در چند سال اخیر، بسیار مخاطب جذب کرده است.

امروزه به دلیل اینکه افراد، بیشتر از طریق اینترنت خرید های خود را انجام می دهند، بسیاری از افراد به سمت فروش جنس های خود از طریق تلگرام روی آورده اند.

برای ثبت سفارش “ طراحی بنر تلگرام ” از آرمان دیزاین روی لینگ کلیک کنید.

تلگرام مارکتینگ

تلگرام مارکتینگ چیست؟ تلگرام مارکتینگ، روشی از بازاریابی پیام رسانی است که در استفاده از آن، ابتدا برندی را توسط تلگرام رشد می دهیم و در نهایت به فروش می رسانیم.

شما با استفاده از این روش در کسب و کار خود می توانید به، مشتری، هدف، فروش بیشتر و پیشرفت بزرگی دست بیابید. تلگرام از جمله برنامه های معدودی می باشد که بر روی انواع سیستم های، موبایل، تبلت، لبتاب و… و در هر سیستم عاملی نصب می شود.

سرعت، امنیت و فضای باز اطلاعاتی بیشتری در این پیام رسان نسبت به دیگر رقیبانش وجود دارد.

البته به یاد داشته باشید که اپلیکیشن تلگرام، در کشور ما فیلتر می باشد و برای دور زدن فیلترینگ، باید از فیلترشکن استفاده کرد.

مزایای تلگرام مارکتینگ چیست؟

مزایای استفاده از تلگرام مارکتینگ

جالبه بدانید که در تاریخ 2020 آوریل، مخاطبانی که از تلگرام استفاده می کنند، به بیش از 400 میلیون نفر کاربر فعال در ماه رسید.

و البته روزانه بیش از 1ونیم میلیون نفر این برنامه را نصب و از آن استفاده می کنند. جمعیت رو به رشد این اپلیکیشن، برای بازاریاب ها و کسب و کار ها، مزایا و امکاناتی را فراهم کرده است و افراد زیادی از طریق تلگرام شروع به درآمد کرده اند.

در ادامه برایتان برخی از مزایا و نکات مثبت تلگرام را برای مخاطبان و صاحبان کسب و کار خواهیم پرداخت. شما می توانید با توصیه ها و راه هایی که در ادامه برایتان خواهیم گفت، یک تلگرام مارکتینگ موفق و مؤثر راه اندازی کنید و توسعه دهید.

1- امکان ارتباط بهتر بین صاحبان کار و مشتری

شما با استفاده از گروه های تلگرامی، می توانید با مشتریان خود به صورت مستقیم ارتباط داشته باشید و صحبت کنید. گروه تلگرامی جایی است که شما می توانید با اعضای گروه خود ارتباط مستقیم داشته باشید و این می تواند باعث شود تا آنها به شما بیشتر اعتماد کنند. همچنین برای بالا بردن پرستیژ گروه خود می توانید ادمین های حرفه ای برای گروه خود انتخاب کنید و بخشی از کار های گروه تلگرام خود را به او بسپارید.

شما با داشتن یک گروه تلگرامی می توانید مشتریان خود را قانع به خرید یک کالای خاصی بکنید. تلگرام مارکتینگ بهترین مکان برای کسب و کار از طریق اینترنت می باشد.

2- بازدید وب سایت خود را افزایش دهید

شما با اشتراک گذاری لینک وب سایت خود در بیوگرافی گروه تلگرام خود، می توانید افراد را به سمت وب سایت خود جذب کنید. و این کار برای بالا رفتن آمار سایت خود بسیار تاثیر دارد و سئو سایت شما قوی تر می شود.

پس حتما در گروه تلگرامی خود، لینک وب سایت خود را نیز قرار دهید.

3- افزایش تعامل مخاطبان

شما با ایجاد نظرسنجی ها در گروه تلگرامی، می توانید از مخاطبان خود بازخورد بگیرید. برای مثال یک رای گیری چند گزینه ای ایجاد کنید و اجازه دهید تا مخاطبانات رای های خودشان را صادر کنند. این رای گیری ها می تواند به صورت عمومی یا ناشناس برگزار شود.

ما برایتان به طور کامل توضیح دادیم که تلگرام مارکتینگ چیست. لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اگر می خواهید بدانید، استوری تلگرام کی فعال میشه؟ این مقاله را بخوانید.

برای “ دانلود تلگرام ” روی لینک کلیک کنید.

آرمان طاهرافشار
آرمان طاهرافشار
سلام من آرمان طاهرافشار هستم. متولد پنجم آذر ماه 1384 و از سن 14 سالگی وارد حوزه فتوشاپ و طراحی سایت شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در این مقاله می‌خوانید:

مقالات مرتبط