سفارش بنر تبلیغاتی برای کانال روبیکا

سفارش بنر تبلیغاتی برای کانال روبیکا

طراحی بنر های روبیکا توسط تیم طراحی آرمان دیزاین انجام می شود و شما می توانید پس از مشاهده نمونه کار ها از طریق این سایت ثبت سفارش انجام دهید. برای تبلیغات در کانال روبیکا، نیاز است تا شما یک بنر تبلیغاتی داشته باشید که بسیار خلاقانه طراحی شود و بتواند شما را به هدف خود برساند!

سفارش بنر تبلیغاتی روبیکا

سفارش بنر تبلیغاتی برای کانال روبیکا را در تیم طراحی آرمان دیزاین ثبت کنید. برای تبلیغات در کانال های روبیکا شما به یک بنر تبلیغاتی نیاز دارید که به صورت حرفه ای طراجی شده باشد و بتواند مخاطبای زیادی را جذب خود کند.

برای ثبت سفارش  می توانید با شماره 09143418849 آرمان طاهرافشار حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

نمونه بنر روبیکا

نمونه های بنری طراحی شده توسط آرمان دیزاین به شرح زیر می باشند:

طراحی بنر تلگرام لاغری طراحی بنر تلگرام ارز دیجیتال طراحی بنر تلگرام ارز دیجیتال طراحی بنر تلگرام ارز دیجیتال طراحی بنر تلگرام سال نو طراحی بنر تلگرام کتاب طراحی بنر تلگرام کتاب طراحی بنر تلگرام ارز دیجیتال

بنر روبیکا باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بنر های تبلیغاتی که طراحی می شوند باید یک سری ویژگی هایی را داشته باشند تا راحت تر بتواند شما را به هدف هایتان برسانند. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

  • استفاده از لوگو و برند کارفرما در بنر: این کار موجب می شود تا مردم برند شما را در ذهن خود نگه دارند و همیشه برند شما معتبر باشد.
  • استفاده از رنگ سازمانی: در بنر بهتر است از رنگ سازمانی استفاده کرد و تا حد امکان از رنگ بندی های زیادی استفاده نکنیم! بنر هرچقدر ساده باشد همانقدر زیباست!
  • استفاده از فونت مناسب: در بنری که طراحی می شود باید از فونتی استفاده شود تا بنر را شلوغ نکند و مفهوم را به زیبایی به مخاطب هدف برساند.
  • داشتن خلاقیت: یکی از مهم ترین عامل ها در طراحی بنر این است که بنر خلاق باشد! برای مثال شما می توانید با روش های خلاقانه ای مردم را تحریک کنید تا به سمت شما بیایند.
  • استفاده از شعار در بنر: در بنر خود اگر از شعار های جذب کننده ای استفاده کنید، بی شک بهترین بازخورد را از تبلیغات خواهید گرفت!

سفارش بنر روبیکا

برای ثبت سفارش بنر تبلیغاتی شما می توانید با شماره 09143418849 آرمان طاهرافشار تماس حاصل فرمائید.

توجه داشته باشید که انتخاب یک طراح خوب، بسیار مهم در دنیای گرافیک و تبلیغات می باشد.

همچنین خدماتی دیگری در آرمان دیزاین وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها بنر گیف نیز می باشد. بنر گیف همان بنر های متحرک می باشد و برای ” طراحی بنر گیف ” نیز می توانید  روی لینک کلیک کنید.

شما عزیزان می توانید ” پیج اینستاگرام آرمان دیزاین ” را نیز دنبال کنید.

برای امتیاز به نوشته کلیک کنید!
[تمام امتیازات: 1 امتیاز: 4]
آرمان طاهرافشار

آرمان طاهرافشار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات اصلی