طراحی استوری موشن

طراحی استوری موشن های حرفه ای در تیم طراحی آرمان دیزاین صورت می گیرد. امروزه استوری موشن یکی از ترند ترین نوع تبلیغات در شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد. چنانچه قصد تبلیغات در شبکه اجتماعی اینستاگرام را دارید، می توانید از طریق یک استوری موشن حرفه ای انجام دهید. چنانچه می خواهید تبلیغات حرفه ای برای کسب و کار خود انجام دهید، طراحی استوری موشن خود را به ما بسپارید.

ساخت استوری موشن

استوری موشن های بسیار حرفه ای در تیم طراحی آرمان دیزاین ساخته می شوند. آرمان  دیزاین در حوزه  موشن گرافی فعالیت خود را سالهاست که آغاز کرده است و توانسته است نظر بسیاری از مشتریان خود را جذب کند. اگر شما هم در اینستاگرام به صورت حرفه ای کار می کنید، و یا قصد راه اندازی یک فروشگاه و کسب و کار اینترنتی هستید، تیم آرمان دیزاین به شما پیشنهاد می کند که یک استوری موشن برای خود سفارش دهید تا بتوانید مخاطب را به طور باورنکردنی جذب خود کنید! استوری موشن یک غول در جذب مخاطب است!

شما برای ثبت سفارش می توانید با شماره 09143418849 تماس حاصل فرمائید.

نمونه استوری موشن

استوری موشن چیست؟

استوری موشن ها درواقع همان بنر هایی که هستند که متحرک شده اند.  استوری موشن ابتدا از طریق برنامه های طراحی، ایجاد می شوند و پس از آن از طریق برنامه های متحرک سازی، تبدیل به استوری موشن می شوند. استوری موشن به ایجاد داستان و استوری های کوتاه که از عناصری مانند، تصویر، ویدئو، متن و المان های متحرک می پردازد.استوری موشن اغلب برای تبلیغات، تولید محتوا، معرفی محصولات و کاور های موزیک استفاده می شوند.

سفارش استوری موشن

سفارش آنلاین استوری موشن، در تیم طراحی آرمان دیزاین صورت می گیرد. اگر شما هم می خواهید یک استوری موشن حرفه ای سفارش دهید، می توانید از طریق راه های زیر سفارش دهید:

1- با شماره 0913418849 تماس حاصل فرمائید.

2- به شماره تلفن بالا از تلگرام پیام دهید و ثبت سفارش دهید.

3- سفارش آنلاین از طریق واتساپ هم امکان پذیر است.

نکات مهم در ساخت استوری موشن

طراحی استوری موشن یک فرایند هنری و پیچیده ای است که نیازمند توجه به برخی نکات در ساخت آن می باشد. ما در این بخش برخی از نکات را که در ساخت استوری موشن باید توجه داشته باشیم را نام برده و توضیح داده ایم.

1-تعریف هدف و مخاطب

شما قبل از ساخت استوری موشن باید هدف از استوری موشن را بدانید! باید بدانید که میخواهید به چه هدفی برسید و چه افرادی را جذب کنید و به سمت خود بکشانید. اگر شما هدف خود را بدانید راحت تر می توانید مخاطبان را جذب کنید.

2-ساخــتــار استـوری

یک استوری موشن باید دارای یک ساختار داستانی معقول و جذاب باشد که شامل معرفی مسئله، توسعه دادن مسئله، ارائه راه‌حل و بهره‌برداری از راه‌حل است.

3- تصویر سازی و طراحی جذاب

یک استوری موشن حرفه ای نیاز دارد تا تصویر سازی شده باشد. اگر شما در استوری موشن خود از تصاویر های 3D استفاده کنید، یقیناً بسیار جذاب و حرفه ای خواهد بود.

4-استفاده از انیمیشن

انیمیشنهای جذاب و حرفه ای می توانند استوری موشن شما را زنده و جذاب تر کنند! انیمیشن هایی که با استوری موشن شما مرتبط هستند قطعاً در جذابیت استوری موشن شما تاثیر مثبت خواهند داشت.

5-استفاده از موسیقی و صدا

استفاده از موسیقی های ریتمیک و صدا های آماده در استوری موشن، جذابیت استوری موشن را چندین برابر می کند. موسیقی می تواند احساسات مخاطب را تقویت کند و مخاطب را سریعتر به خود جذب کند.

6-متن و محتوا

متن و محتوایی که در طراحی و ساخت استوری موشن استفاده می شود، باید کوتاه و مختصر و مخاطب پسند باشد! شما باید متن هایی را استفاده کنید که در کوتاه ترین حالت ممکن و بهترین بازخورد را داشته باشد. از استفاده کردن واژگانی که مخاطب ممکن است متوجه نشود و سر در گم شود، پرهیز کنید.

7-استفاده از رنگ سازمانی برند

شما برای هر برندی که استوری موشن طراحی می کنید، باید از رنگ سازمانی آن برند در طراحی و ساخت استوری موشن استفاده کنید.
 
با رعایت این نکات، می‌توانید یک استوری موشن جذاب و موثر طراحی کنید.

همین حالا سفارشتو ثبت کن!

برای ثبت سفارش از آرمان دیزاین کلیک کنید.

سوالات پر تکرار شما

هزینه هر استوری موشن بستگی به انتظار مخاطب داره و قیمت های طراحی استوری موشن متغیره

شما استوری موشنی که در آرمان دیزاین سفاش می دهید، نهایتاً تا 48 ساعت روز کاری تحویل داده میشه!

استوری موشن با برنامه های متنوعی ایجاد میشه! اما  در این تیم طراحی با استفاده از برنامه افتر افکت ایجاد می کنیم.

استوری موشن تایم خاصی نداره! اما  بهتره کمتر از 15 ثانیه باشه.

استوری موشن یک بنره که متحرک سازی میشه و خروجی گرفته میشه! اما ویدئو کلیپ ویدیئو های اماده هستن که تنوین شده اند.

استوری موشن با چه نرم افزار هایی ایجاد می شود؟

1-Adobe AFter effects

این نرم‌افزار یکی از قدرتمندترین ابزارها برای ساخت استوری موشن است. این ابزار حرفه‌ای قابلیت انیمیشن‌سازی، ایجاد افکت‌های ویژه، و اضافه کردن متن و تصاویر را فراهم می‌کند.

2-Adobe Premiere Pro
 این نرم‌افزار نیز ابزاری قدرتمند برای ویرایش ویدیو است که می‌تواند برای ساخت استوری موشن نیز استفاده شود  adobr primiere قابلیت اضافه کردن تصاویر، فیلم‌ها، متن و افکت‌های صوتی را دارد.
3-Final Cut Pro

این نرم‌افزار مخصوص سیستم عامل مک‌هاست و یکی از پرطرفدارترین ابزارهای ویرایش ویدیو در صنعت فیلم‌سازی است. همچنین، می‌تواند برای ساخت استوری موشن نیز به کار رود.

4-Blender

این نرم‌افزار رایگان و متن‌باز یک ابزار کامل برای انیمیشن‌سازی و ویرایش ویدیو است. با استفاده از Blender می‌توانید استوری موشن‌هایی با کیفیت بالا ایجاد کنید.

5-Toonly و Doodly
این دو نرم‌افزار به‌طور خاص برای ساخت انیمیشن‌های ساده و ارتباطی استفاده می‌شوند، که می‌توانند برای ساخت استوری موشن نیز مناسب باشند.
همچنین، در کنار این نرم‌افزارهای معرفی شده، می‌توانید از نرم‌افزارهای دیگری مانند Apple Motion، HitFilm Express و سایر ابزارهای حرفه‌ای و یا ساده‌تر برای ساخت استوری موشن استفاده کنید، بسته به نیاز و تجربه شما در زمینه ویرایش و انیمیشن‌سازی ویدیو می باشد.